Janusz Korwin-Mikke w Ostrowi Mazowieckiej

Janusz Korwin-Mikke w Ostrowi Mazowieckiej

We środę 22.04.2015r. kandydat na Prezydenta RP Janusz Korwin-Mikke odwiedził Ostrów Mazowiecką. O godzinie 16:30 wylądował helikopterem na płycie boiska MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej, a przywitało go ok. 450 osób w każdym przedziale wiekowym. Kandydat zmienił nieco plan spotkania postanawiając przejść przez barierki do zgromadzonej publiczności. Wygłosił krótką prezentację swojej kandydatury, odpowiadał na pytania, podpisywał książki i pozował do wspólnych zdjęć. Następnie popisał się kilkoma piłkarskimi sztuczkami oraz poprzez rzut piłką wylosował trzy osoby, które miały okazję strzelić bramkę kandydatowi. Do trzech razy sztuka – zdobywczynią gola okazała się młoda sympatyczka Janusza Korwin-Mikkego, co kandydat skwitował żartobliwie słowami – Pamiętajcie, tak się kończy lekceważenie kobiet! Przed odlotem odbyła się krótka konferencja prasowa dotycząca polskiego sportu.

– Obecnie na sporcie nie zarabiają sportowcy, ale głównie tak zwani „działacze sportowi” kierujący klubami – powiedziała prezes KORWiN w Ostrowi Mazowieckiej, Kaja Runo.

– Wielu sportowców działa na własną rękę, musząc liczyć się z nieuczciwą konkurencją z tymi, którzy na swoje treningi czy organizowane przez siebie zawody dostają stypendia i dotacje – powiedział prezes okręgu siedlecko-ostrołęckiego Partii KORWiN, Paweł Wyrzykowski.

Na koniec ze strony dziennikarzy padły pytania m.in. o ostatni przetarg na helikoptery dla polskiej armii. – Decyzja była polityczna, a nie wojskowa. To wojsko powinno decydować. Jak w Stanach Zjednoczonych była decyzja o zrobieniu promu kosmicznego Columbia i trzeba było mieć większość w Senacie, by otrzymać na to duże pieniądze, to senatorowie z Utah powiedzieli, że owszem, zgodzą się, ale pod warunkiem, że korpus promu na być skonstruowany w Utah. Oni się zgodzili, przegłosowali to i po skonstruowaniu trzeba było ten cały korpus przewieźć aż na Florydę. Trzeba było go przeciąć i przewieźć w częściach. Przewieźli go w częściach, potem trzasnął na spawie i stąd katastrofa promu Columbia – tylko dlatego, że politycy chcieli decydować za specjalistów. Powinni decydować fachowcy i to jest normalna sprawa, ale politycy chcą decydować, bo mają z tego łapówki. – odpowiedział Janusz Korwin-Mikke.

 

 

 

ostrow1 ostrow2 ostrow3 ostrow4

Padło również pytanie o polski produkt z branży gamingowej – Wiedźmin 3? – dokończył pytanie Janusz Korwin-Mikke – Jest rewelacją światową, to gra znana na całym świecie i jasne jest, że rozsławi Polskę.

Publiczność żegnała helikopter kandydata Partii KORWiN na Prezydenta RP oklaskami i skandowaniem „Prezydent! Prezydent!”. Dało się usłyszeć opinie, że jeszcze nigdy nie było tak mocnego wydarzenia w mieście i zapewne jeszcze długo nie nastąpi.
ostrow9ostrow7ostrow11ostrow6ostrow10ostrow8
„O Wiedźminie 3 i nie tylko. Janusz Korwin-Mikke w Ostrowi Mazowieckiej.”
https://www.youtube.com/watch?v=4R_yJ5Fqpk4

Zostaw odpowiedź.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *