Konferencja w kajdanach – KORWiN Siedlce

Konferencja w kajdanach – KORWiN Siedlce

Dziś przy wejściu do Zakładu Karnego w Siedlcach odbyła się konferencja prasowa partii KORWiN w Siedlcach, dotycząca donosu na Policję złożonego przez wiceprezydenta miasta – Jarosława Głowackiego – w sprawie naruszenia art. 499 Kodeksu Wyborczego przez pp. Tomasza Gajkowskiego i Pawła Wyrzykowskiego. Wykroczenie miało polegać na udostępnieniu satyrycznego obrazka na ich prywatnych profilach na portalu Facebook. Nagranie dostępne pod linkiem:

 

KONFERENCJA

Poniżej publikujemy treść odczytanego oświadczenia:

Towarzysze!

W związku z myślozbrodnią, jakiej dopuściłem się na swoim prywatnym profilu Facebookowym, zgłaszam się dobrowolnie do obozu przymusowej reedukacji. Chciałbym, aby ów ohydny czyn, jakiego się dopuściłem, był dla was wszystkich przestrogą, jak niebezpieczna i szkodliwa społecznie jest jedna ze swobód obywatelskich, wulgarnie zwana „wolnością słowa”.

Dopuściłem się haniebnego, bandyckiego wybryku, jednak dzięki ojcowskiej trosce Wielce Czcigodnego panującego nam Prezydenta Miasta Siedlce, weterana Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego czyli bratniej partii PZPR – oraz jego pazia, Jarosława Głowackiego, dane mi było zrozumieć mój straszliwy błąd. W tym miejscu pragnę podziękować tym dzielnym mężom stanu, którzy w pocie czoła walczą o demokrację ludową, nie zważając na niebezpieczeństwa płynące z plugawych komentarzy na portalach internetowych.

Dzięki takim ludziom jak Wojciech Kudelski, jadącym na rydwanie prawdomówności wzorze cnót proletariackich, nie będę już dalej zarażał swym haniebnym i nieprawomyślnym zachowaniem. Jestem tym pocieszony, gdyż zachowanie takie uderza nie tylko w zbawienną dla Siedlec sitwę, ale jest też nożem wbitym w plecy wartościom demokracji ludowej, walcem rozjeżdżającym pomnik Armii Czerwonej, pod którym kwiaty bielą i czerwienią się mieniące składała ta błogosławiąca nas ręka naszego wodza Wojciecha Kudelskiego, który świecący blaski promiennemi wiedzie Naród na bój, na trud, niczym słońce nigdy nieblaknące, na coraz to wyższe szczyty zadłużenia, zidiocenia i ośmieszenia.

Ci, którzy rzucają mu pod nogi niewygodną prawdę i argumenty, są jak chwasty, o które łatwo można się potknąć. Prezydent nasz jest jednak jak dobry ojciec, który w swej niezmierzonej miłości musi być czasem surowy i chwasty te wyrywa. Z miłości chce zniszczyć w sądach swoich przeciwników politycznych. Z miłości do demokracji likwiduje Radę Dzielnicy Nowe Siedlce. Z miłości do mieszkańców zadłuża miasto, stanowiska rozdzielając wedle klucza środowiska partyjnego. Z miłości do młodych oddaje pod zastaw tereny miejskie, za które przyszłe pokolenie będzie musiało zapłacić nieporównanie większą kwotę. Z miłości też oszukuje wyborców, że nie będzie startował w wyborach na trzecią kadencję, że zrobi tunel pod torami, że zbuduje sieć szerokopasmowego dostępu do Internetu, że wyremontuje liceum imienia Hetmana Żółkiewskiego. W uścisku miłości znalazł się również oto ten tu obecny skarlały szkodnik, bumelant i wróg władzy ludowej, Paweł Wyrzykowski – i również z wdzięcznością powinien ten uścisk przyjąć.
Rozprawa odbędzie się 25 lutego o godz. 14:30 w sali nr 5 budynku Sądu przy ul. bpa Świrskiego 17 w Siedlcach. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 

konfa1

komentarze 3

Zostaw odpowiedź.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *