Pełna hala na spotkaniu z JKM w Siedlcach

Pełna hala na spotkaniu z JKM w Siedlcach

W piątek 27 marca w Hali Sportowej OSiR w Siedlcach odbyło się spotkanie z kandydatem na urząd Prezydenta RP, Januszem Korwin-Mikkem. Polityk szczegółowo przedstawił swoje założenia ideowe i programowe, a następnie przez długi czas odpowiadał na pytania publiczności, która zgromadziła się w liczbie ponad tysiąca osób, jak zwykle przepełniając miejsce wydarzenia.

– Jesteśmy w bastionie PiSu, a przyszło nas trzy razy więcej, niż na spotkanie z Andrzejem Dudą i jesteśmy średnio dwa razy młodsi – stwierdził organizator spotkania, Paweł Wyrzykowski.

– Na spotkania z Dudą przychodzi tylko aktyw partyjny, a na Komorowskiego podobno połowa służbowo, a połowa, żeby protestować. Obaj kandydaci boją się konfrontacji z wyborcami za granicą. – powiedział Janusz Korwin-Mikke, który w niedzielę jedzie do Irlandii, by spotkać się z żyjącymi tam Polakami. Będzie uczestniczył w meczu Polska-Irlandia. Wczoraj JKM wygrał w prawyborach przeprowadzonych w liceach i na uczelniach wyższych (27 proc). W Londynie miał 50 proc. poparcia.

– Janusz Korwin-Mikke to nadzieja dla młodego pokolenia i Polaków na obczyźnie na zmianę, która pozwoli na pozostanie w kraju lub powrót do Polski – powiedziała Agata Banasik

W sobotę 28 marca o godz. 8:00 kandydat na Prezydenta RP Janusz Korwin-Mikke otworzył w centrum Siedlec biuro partii KORWiN. Lokal znajduje się przy ul. Armii Krajowej 13/2, spotkania otwarte odbywają się w każdy czwartek o godz. 19:00. Jest to przede wszystkim udogodnienie dla mieszkańców Siedlec, którzy chcieliby mieć lepszy kontakt z europosłami partii KORWiN i jej strukturami lokalnymi. Ugrupowanie Janusza Korwin-Mikkego zdobyło w Siedlcach rekordowe w skali krajowej poparcie 10,63% głosów w wyborach do Parlamentu Europejskiego oraz wynik 7,29% głosów w wyborach do Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Partia KORWiN w Siedlcach zapowiada, że dzięki systematycznemu działaniu i udowadnianiu swojego programu argumentami i sytuacjami z życia wysokie wyniki wyborcze osiągnięte zostaną również w wyborach prezydenckich i parlamentarnych.

pawelpytaniabiuro1biuro2

Zostaw odpowiedź.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *